Poslední aktualizace proběhla 26. června 2024

   Napsali o nás

Plavání a moderní pětiboj v době covidové a pocovidové

Tak jako na spoustu dalších sportovních oddílů i na náš oddíl plavání a moderního pětiboje naplno dopadly restrikce vládních omezení. Oběma sportům a zejména plavání byly uzavřeny vnitřní sportoviště a zrušen veškerý závodní program.

Zdroj: Hořovický Měšťan | 1.8.2021


Charitativní závod hořovických plavců podporuje seniory

V roce 2018 více než 17 tisíc korun, v roce 2019 o 7 tisíc více. Takové částky věnovali hořovičtí plavci seniorům z místního Domova Na Výsluní. Finanční prostředky získali díky charitativní akci Mládí plave pro seniory v rámci takzvaných vánočních dvanáctihodinovek. Podrobnosti nám prozradil Martin Štochl z plaveckého oddílu TJ Spartak Hořovice.

Zdroj: Hořovický Měšťan | 1.3.2020


Závod jsem zvládl bez pomalé smrti na běhu..., říká Tomáš Racek po Isramanovi

Hořovický (ultra) železňák Tomáš Racek bral na Israman Eilat nepopulární "brambory." Jak si závod užil a v čem ho považuje za unikátní, se rozpovídal v našem rozhovoru. 

Zdroj: Etriatlon.cz | 5.2.2020


Úspěšný plavecký podzim

Již mnoho let se plavecký oddíl TJ Spartak Hořovice účastní plaveckých soutěží pod hlavičkou ČSPS a rok 2016 spadá každopádně do kategorie těch úspěšnějších. Jelikož plavci nasadili v jarní části sezóny vysokou laťku, bylo těžké alespoň navázat na jarní výkony. Zásluhou tvrdého tréninku, poctivé práce a dobré nálady se to podařilo. 

Zdroj: Hořovický Měšťan | 1.1.2017


Hořovičtí ocenili mladé talenty. Kdo mezi ně patří?

Jejich jména jsou slyšet nejen na republikových soutěžích, ale dokonce na mistrovstvích Evropy, světa. To Hořovické přimělo k tomu, aby i v letošním roce ocenili mladé talenty ze světa sportovního i kulturního. Ty nejlepší Hořovičtí pozvali na slavnostní předávání cen do místního klubu Labe.

Zdroj: Berounský deník | 18.12.2016


Moderní pětiboj Spartaku Hořovice získal v sezóně 2016 čtyři mistrovské tituly

Oddíl moderního pětiboje má za  sebou strhující finiš sezóny 2016. V  moravskoslezské Bystřici proběhl 1. 10. 2016 v rámci 7. kola ČPM mistrovský závod kategorie U13 v  moderním pětiboji, ve kterém se rozhodně neztratili závodníci oddílu MP Spartaku Hořovice.

Zdroj: Hořovický Měšťan | 1.11.2016


Hořovičtí plavci přivezli z Kralup 26 cenných kovů

V Kralupech se tento víkend konalo 1. kolo kvalifikace na červnové pohárové soutěže ČR. Sešli se zde nejlepší plavci ze Středočeského kraje, takže o  kvalitní konkurenci rozhodně nebyla nouze.

Plavkyně Sýkorová úspěšná v Rakousku

V  rakouském městě Graz se v  místním padesátimetrovém bazénu uskutečnily tento víkend mezinárodní závody. Akce byla především pro seniorské reprezentanty z celé Evropy, kteří zde plnili limity na květnové Mistrovství Evropy v Londýně.

Zdroj: Hořovický Měšťan | 29.4.2016


Hořovičtí plavci sbírali medaile

Plavkyně Sýkorová veze z Budějovic pět cenných kovů, Lizec dovezl bronz
Mladičká hořovická závodnice se zúčastnila své první velké akce na padesátimetrovém bazénu, a byla zde více než úspěšná.

Sportovec Středočeského kraje 2016 - Karolína Křenková

Cena pro nejlepšího sportovce ankety „Sportovec Středočeského kraje roku 2016“, v kategorii „Největší talent“ patří Karolíně
Křenkové ze Spartaku Hořovice.

Zdroj: Hořovický Měšťan | 1.4.2016


Nejlepším sportovcem kraje je Jiří Welsch, basketbalisté Nymburka vládli i týmům

Nejlepším sportovcem Středočeského kraje za rok 2015 se stal basketbalista Jiří Welsch a nejúspěšnějším kolektivem je jeho Basketball Nymburk. Welsch přivedl v loňské sezoně jako kapitán Středočechy už ke dvanáctému domácímu titulu v řadě. S reprezentací vybojoval sedmé místo na mistrovství Evropy a postup do kvalifikace o olympiádu v Rio de Janeiro.

Zdroj: Berounský deník | 23.3.2016


Nejlepší sportovci Berounska převzali ceny za své výkony

Je úterní večer. Sportovci pro tentokrát odsunuli tréninky, odložili sportovní oblečení a sáhli do skříně po společenském oděvu.

Zdroj: Berounský deník | 16.2.2016


Petr Koukal předával ceny mladým sportovcům

Městský ples se pro Hořovické stal příležitostí k vyhlášení osobností města. Ocenili také mladé sportovce. Předávání cen se ujali nejen zástupci města, ale i olympionik Petr Koukal.

Zdroj: Berounský deník | 15.2.2016


Setkání s vítězem Her přináší velkou podporu

Dalším olympijským sportem, který představujeme v Deníku, je moderní pětiboj. V našem regionu je velmi aktivní Spartak Hořovice.

Zdroj: Berounský deník | 15.2.2016


V Oseku se běžel jubilejní ročník Běhu Partyzánskou stezkou

Jubilejní čtyřicátý ročník závodu Běh partyzánskou stezkou, který v obci Osek pořádal v sobotu Slavoj Osek společně s centrem volného času dětí a mládeže Domeček Hořovice, obec Osek a Český svaz bojovníků za svobodu Beroun, přilákal na start stovky malých i velkých závodníků.

Zdroj: Berounský deník | 10.1.2016


Hořovičtí plavci bojovali v Kralupech

Jedenáct nejmladších plavců ze Spartaku Hořovice - Čechová Ema, Dardová Nikola, Sýkorová Anna Tereza, Šoltisová Bára, Gregorová Míša, Gruntová Martina, Havránková Tereza, Hrnčíř Jiří, Jirouch Tomáš, Soukupová Nela a Štochlová Barbora, se zúčastnilo pátého kola Středočeského poháru nejmladšího žactva v Kralupech nad Vltavou.

Zdroj: Hořovický Měšťan | 1.12.2015


Hořovičtí plavci sbírali ocenění v Kralupech

Páté kolo Středočeského poháru nejmladšího žactva v Kralupech nad Vltavou svou účastí zpestřili nejmladší plavci ze Spartaku Hořovice, a to v počtu jedenácti dětí.

Zdroj: Berounský deník | 11.11.2015


Moderní pětiboj Hořovice

V uplynulých třech týdnech oddíl moderního pětiboje Spartaku Hořovice navštívil tři závody, z nichž dva jsou součástí Českého poháru moderního pětiboje. Celkem členové oddílu obsadili 10 míst na stupních vítězů, řada z nich zlepšila svá osobní maxima a také pokořili jeden oddílový rekord.

Zdroj: Hořovický Měšťan | 1.10.2015


Křenková zvládla Evropu skvěle

Na pražskou Julisku se propracovala hořovická moderní pětibojařka Karolína Křenková.

Zdroj: Berounský deník | 21.7.2015