Poslední aktualizace proběhla 19. dubna 2021

   Kalendář

Středočeský pohár nejmladšího žactva - 4. kola

Informace pořadatele - čtěte!!!

Závody se budou konat

!!!Bude povinnost nošení roušek i na bazénu mimo plavajících dětí!!!

Všichni závodníci jsou přijati. Případné odhlášky po ukončení odhlášek v IS, na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Na základě nařízení MZ ČR můžeme závod uskutečnit pouze za předpokladu maximálního počtu 130 osob na plaveckém bazénu. Závod bude probíhat bez diváků.

Na základě nařízení MZ ČR můžeme závod uskutečnit pouze za předpokladu maximálního počtu 130 osob na plaveckém bazénu. Závod bude probíhat bez diváků

Restaurace v prvním patře NEBUDE otevřena, restaurace v přízemí otevřena je, ovšems omezenou kapacitou.

Prosíme o respektování tohoto nařízení – nebude možné procházet z bazénu do vestibulu a zpět, takže informujte svoje svěřence, že není možné vyběhnout za rodičem do restaurace. Na bazén budou vpuštěni pouze rozhodčí, plavci a příslušní trenéři, platí na 10 plavců - 1 trenér. Skutečně, zkuste zvážit, zda i kluby, kteří mají více než 10 závodníků, potřebují na bazénu 2 trenéry. Vstup je možný po vyzvednutí čipu. Vedoucíjednotlivých oddílů si vyzvednout odpovídající počet čipů a potvrdí svým podpisem.

Závod bude vysílán on-line: https://youtu.be/qTvHkpaM4PQ 

Dle zápisu ze schůze výboru sekce plavání musí být na každých závodech doloženabezinfekčnost plavce i trenéra, prosíme tedy o vyplnění přiloženého formuláře BEZINFEKČNOST a to od všech závodníků i trenérů. Tento formulář předložíte při prezentaci, bez formuláře nebude dotyčný vpuštěn na bazén.

V bazénu platí rozhodnutí MZ ČR o nošení roušek v uzavřených prostorách. Nošení roušek platí po celou dobu závodů mimo plavajících dětí.

Občerstvení uvnitř bazénu je možné v mokrém bufetu.

Pro všechny účastníky platí přísný zákaz vstupování do veškerých atrakcí, tj.vířivek, malého bazénu, nástupu na tobogán a klouzačky, teplého vzduchu, páry, vlnobití adojezdových bazénků.

Těšíme se na Vás v Kolíně!

M. Lhotka

datum konání: 10.10.2020
místo konání: Kolín
pořadatel: SOPKo
kategorie: 2011 - 2013


Sraz před bazénem Kolín v 7:45 hodin
Doprava tam i zpět: vlastní
Trenéři: Martin Crk
Zájemci o případnou koordinaci v dopravě volejte prosím +420 606 179 696
S sebou:
Oddílový dres, oddílovou plaveckou čepici, oddílovou mikinu, plavecké potřeby, přezuvky, jídlo na celý den (oběd není zajištěn), pití.
Těšíme se na Vás a nezapomeňte dobrou náladu:-)