V sobotu 14.9. zavítal Český pohár mládeže – memoriál Karla Bártů v moderním pětiboji poprvé ve své historii do Hořovic. Závody během celého dne úspěšně probíhaly v Městském plaveckém bazénu ve sportovní hale a v zámeckém parku. Zajímavostí byla účast německého oddílu moderního pětiboje OSC Potsdam. Dle ohlasů závodníků, trenérů a diváků se všem v Hořovicích velice líbilo, a hlavně běh v zámeckém parku byl pro startující zážitek.
Tímto bychom chtěli poděkovat kastelánovi zámku panu Bc. Liborovi Knížkovi za poskytnutí parku k uspořádání závodu. Dále děkujeme kavárně Zavalianis Sweet a Nemocnici Hořovice za pomoc s poskytnutím cen a v neposlední řádě děkujeme všem (rodiče, bývalí členové oddílu), kteří nám s organizací závodu jakýmkoliv způsobem pomohli. 
Závodníci Spartaku Hořovice se na domácích závodech také neztratili a hned 3 x vystoupali na stupně vítězů. V kategorii U13 systémem start-cíl vyhrála Barbora Míková, v kategorii U15 vybojovala Nela Soukupova bronzovou medaili a v kategorii U17 i U17+(s přidaným šermem) obsadil po strhujícím finiši 2. místo Jan Nosek.

Další umístění našich závodníků:
U11- dívky
Viktorie Dušková 15. (osobní bodové maximum)
Elen Landová 16. (osobní bodové maximum)
Zuzana Chocholová 19. (osobní bodové maximum)
Veronika Korbelíková 20.
U11- chlapci
Jiří Červenka 8. (osobní bodové maximum)
Dominik Kovanda 14.
Šimov Strnad 15. (osobní bodové maximum)
U13- dívky
Eliška Navarová 8.
Ema Čechova 11. (osobní bodové maximum)
U13- chlapci
Jakub Šebek 12.
Matěj Strnad 16.
Matěj Mareček 27.
U15- dívky
Nikola Dardová 4. (osobní bodové maximum)
Martina Vavřičková 7.
Barbora Štochlová 10.
Aneta Smetanová 12.
U17- dívky
Naďa Křečková 9.
Anežka Abrhámová 11.
Všem závodníkům našeho oddílu děkujeme za vzornou reprezentaci a gratulejeme k osobním rekordům či předvedeným výkonům. Fotografie naleznete na fcb TJ Spartak Hořovice.

Elitní plavci myslí jinak

Velmi zajímavý článek zde.

 

logo saintgobain rgb

 

horovice

Joomla! konzole ladění chyb

Sezení

Informace o profilu

Využití paměti

Dotazy do databáze