Poslední aktualizace proběhla 17. května 2022

   Plavecký oddíl

Hořovičtí plavci věnují Domovu Na Výsluní téměř 9 tisíc korun!

Hořovičtí plavci vědí, jak o Vánocích nejen protáhnout svá těla, ale i jak pomáhat. Ve středu 29.12.2021 se současní i bývalí plavci plaveckého oddílu TJ Spartak Hořovice sešli v městském bazénu, kde se konal po roční odmlce 3. ročník charitativní akce Mládí plave pro seniory. Tři šestičlenné štafety se na dráze č. 2 pokusily překonat vzdálenost z předloňského roku uplavanou za dvanáct hodin.

Pozadu nebyly ani maminky plavců. Ty připravily pro závodníky a návštěvníky v tamním bistru bohaté občerstvení. Nebyl nikdo, kdo by si nad domácími dobrotami nepochutnal.

A jak to celé dopadlo? Za dvanáct hodin se uplavalo celkem 130 600 metrů. V rámci charitativního příspěvku plavci vyplavali 1400,- Kč, v bufetu a na dobrovolných příspěvcích se získalo 7260,- Kč. Domovu Na Výsluní bude tedy předáno 8660,- Kč!

Organizátoři děkují plavcům za skvělé výkony a všem dobrovolnickým duším, které se podílely na tom, aby se dvanáctihodinovka roku 2021 povedla na výbornou. Tudíž nebrání nic tomu, abychom v prosinci 2022 uskutečnili 4. ročník, na který jste už nyní všichni srdečně zváni.