Kolín
5.10.2019

Nominovaní a přijatí

ABRHÁMOVÁ Veronika 2011
CARDOVÁ Eliška 2010
ĆERVENKA Jiří 2010
DOLEŽALOVÁ Anežka 2011
DUŠEK Alexander 2012
DUŠKOVÁ Viktorie 2010
FRÝBERTOVÁ Adéla 2012
HOLIČEK Samuel 2011
CHOCHOLOVÁ Zuzana 2010
KORBELÍKOVÁ Veronika 2010
KUSÁ Eliška 2010
LANDOVÁ Elen 2010
MACEK Filip 2010
MUŽÍKOVÁ Veronika 2010
STRNAD Šimon 2010
STRONČKOVÁ Sára 2010

Sraz:7:50 hod. plavecký bazén Kolín
Doprava tam i zpět: vlastní
Trenéři: Pavlína Procházková, Martin Crk
Zájemci o případnou kordinaci v dopravě volejte prosím 602357090

Sebou:
oddílový dres, oddílovou plaveckou čepici, oddílovou mikinu, plavecké potřeby, přezuvky, jídlo na celý den,pití, (oběd není zajištěn), kapesné

těšíme se Vás a nezapomeňte dobrou náladu:-)

Propozice a rozpis:

https://vysledky.czechswimming.cz/…/5986/prihlasky/kluby/127
https://vysledky.czechswimming.cz/souteze/5986

 
VYSLEDKY.CZECHSWIMMING.CZ
 

Beroun
5.10.2019

Nominovaní a přijatí

Abrhámová Anežka
Hošková Aneta
Hrubý Vojtěch
Koželuh Adam
Křečková Naděžda
Lhotáková Eliška
Nosek Jan
Šebek Jakub
Nikola Dardová
Matěj Huml
Diana Palková
Vavřičková Martina
Bára Štochlová
Matěj Strnad

Sraz:7:55 hod plavecký bazén Beroun (nebo 7:20 hod plavecký bazén Hořovice)
Doprava tam i zpět: vlastní
Trenéři: Tomáš Hájek, Martin Štochl
Zájemci o případnou kordinaci v dopravě volejte prosím 605205431

Sebou:
oddílový dres, oddílovou plaveckou čepici, oddílovou mikinu, plavecké potřeby, přezuvky, jídlo na celý den,pití, (oběd není zajištěn), kapesné

těšíme se Vás a nezapomeňte dobrou náladu:-)

Propozice a rozpis:
https://vysledky.czechswimming.cz/souteze/5708

https://vysledky.czechswimming.cz/…/5708/prihlasky/kluby/127

 
VYSLEDKY.CZECHSWIMMING.CZ
 

V pondělí 24.6.2019 zavítá do našeho bazénu jedna z našich nejlepších současných plaveckých hvězd Bára Seemanová. Specialistka na volný způsob, dvojnásobná vitězka LOH mládeže 2018, juniorská mistrně evropy 2017 a účastnice LOH 2016. S našimi plavci stráví jejich plavecký trénik a zcela jistě přidá řadu cenných rad a postřehů.

Organizace tréninků pro přípravu na MČR

Pondělí 10.6.2019

Trénink 14:00 - 16:00 hod. Bazén Slovany

Skupina č.1
Auto: Tomáš Hájek
Sraz: Radnice Hořovice 13:00 hod a ZŠ Komárov 13:15 hod.
Adam Koželuh: u Radnice
Diana Palková: u Radnice
Matěj Huml: ZŠ Komárov
Anežka Abrahámová ZŠ Komárov

Skupina č.2
Auto: Světlana Dardová
Sraz: náměstí Beroun 11:30 hod
Nikola Dardová Beroun
Barbora Štochlová Beroun
Naďa Křečková Beroun
Martina Vavřičková Beroun

Středa 10.6.2019

Trénink 17:30 - 19:30 hod. Bazén Slovany

Skupina č.1
Auto: Tomáš Hájek
Sraz: Radnice Hořovice 16:30 hod .
Adam Koželuh: u Radnice
Diana Palková: u Radnice
Matěj Huml: u Radnice
Anežka Abrahámová u Radnice

Skupina č.2
Auto: Světlana Dardová
Sraz Radnice Hořovice 16:30 hod
Nikola Dardová u Radnice
Barbora Štochlová u Radnice
Naďa Křečková u Radnice
Martina Vavřičková u radnice

Skupina č.3
Auto: Markéta Soukupová
Sraz: Radnice Hořovice 16:30 hod
Nela Soukupová u Radnice
Eliška Lhotáková u Radnice
Jan Nosek u Radnice

Trenér: Tomáš Hájek pondělí/středa

Ostatní plavci mají trénink v běžném čase v bazénu Hořovice

Letní pohár - desetiletých - Čechy - Praha Radlice

ABRHÁMOVÁ Šárka 2009 
1) 100 Z 01:31,61 5/6
5) 50 VZ 00:40,72 N14
11) 200 VZ 03:05,71 1/6
15) 100 VZ 01:26,92 1/2
19) 50 Z 00:42,76 4/3
21) 50 M 00:46,37 2/1

https://vysledky.czechswimming.cz/souteze/5315

Letní pohár jedenáctiletých - Čechy - Chomutov

HRUBÝ Vojtěch 2008
8) 100 M 01:30,33 3/5
12) 400 VZ 05:28,16 3/5
15) 100 VZ 01:12,75 4/7
23) 200 PZ 03:02,88 2/4

https://vysledky.czechswimming.cz/souteze/5529

36. Mezinárodní letní mistrovství ČR - masters

HÁJEK Tomáš 1956 
4) 50 M 00:32,08 A
17) 50 VZ 00:29,49 A
25) 100 PZ 01:18,53 A
30) 50 Z 00:36,49 A
32) 100 VZ 01:10,00 A

https://vysledky.czechswimming.cz/souteze/5728

Všem držíme palce....

Elitní plavci myslí jinak

Velmi zajímavý článek zde.

 

logo saintgobain rgb

 

horovice

Joomla! konzole ladění chyb

Sezení

Informace o profilu

Využití paměti

Dotazy do databáze