Sraz a odjezd:

8:30 hod. kategorie U 15 a U 17 + U 13 Střelci, parkoviště u Radnice, Hořovice.
9:30 hod. U 11 a ostatní, parkoviště u Radnice, Hořovice

Sebou:
oddílový dres, plavecké potřeby, přezuvky, běžecké boty a věci na běh, jídlo na celý den,pití, (oběd není zajištěn), kapesné

Nikola Dardová U 13+

těšíme se Vás a nezapomeňte dobrou náladu:-)

propozice:

Na pražské Julisce proběhla 20.10.2018 „Řijnová cena Dukly“, která byla současně závěrečným kolem Českého poháru mládeže 2018, memoriál Karla Bártů v moderním pětiboji, ve kterém potvrdili svoji vynikající formu závodníci oddílu MP Spartaku Hořovice.

V kategorii U15 obsadil s jasnou suverenitou 1. místo Jan Nosekhttps://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f94/1/16/1f947.png");">🥇https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f57/1/16/1f609.png");">😉, který tím potvrdil letošní dominaci ve své kategorii a stal se tak současně i celkovým vítězem Českého poháru https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/fbe/1/16/1f3c6.png");">🏆kategorie U15.
Obdobně si počínal i Matěj Huml, který zvítězilhttps://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f94/1/16/1f947.png");">🥇https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f6c/1/16/1f4aa.png");">💪 v kategorii U13 a obdobně jako Jan Nosek se stal i on celkovým vítězem ČP https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/fbe/1/16/1f3c6.png");">🏆.
V kategorii U17 se první rok velmi úspěšně rozkoukávají Jan Lizec a Adam Koželuh, kteří v sobotu obsadili 3.https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f96/1/16/1f949.png");">🥉 a 4. místo.

V kategorii U13 dívek ještě vybojovala Nela Soukupová nepopulární 4. místo a pro totéž umístění si doběhla Martina Vavřičková v kategorii U15.

Takřka všichni členové oddílu moderního pětiboje si vylepšili své osobní rekordy a jejich výkony dávají příslib do další závodní sezóny.

Soustředění Jasanka – 2018.

Termín: 18. 8. – 25.8 2018

Pobyt: Rekreační chata Jasanka, Labská 5, Špindlerův Mlýn, tel. 499523324

Strava: plná penze

Doprava: Odjezd v 7:30, autobusové nádraží Hořovice, odjezd z Prahy bude upřesněn

Cena: 3 500 ,-Kč (zahrnuje dopravu, ubytování a stravu, nájemné sportovišť)

Dozor: trenéři oddílu (J. Vavřička, M. Štochl, V. Váňová, T. Ekl, M. Szmek, A. Lencová, Z.Cibulková - zdravotník )